More Website Templates at TemplateMonster.com!

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Шановні краматорчане!

Адміністрація ТОВ Краматорськтеплоенерго вітає всіх жителів Краматорська з Днем Перемоги над нацизмом. Наш народ заплатив за цю перемогу величезну ціну. На фронті і в тилу наші батьки і діди віддавали всі свої сили, щоб сьогодні ми жили щасливо і вільно. Мільйони наших співвітчизників не повернулися додому з тих бойових битв, в тому числі і наші земляки, краматорчане. Саме тому ми повинні пам'ятати про подвиг нашого народу завжди, а ветеранам, що живуть серед нас, надавати величезну увагу і повагу!

У цей пам'ятний день адміністрація ТОВ Краматорсктеплоенерго и працівники Краматорської ТЕЦ поклали квіти до пам'ятника загиблим у війні працівникам ТЕЦ і до Вічного вогню в сквері Героїв, привітали нечисленних живих свідків найстрашнішої війни минулого століття. Ми схиляємо голову перед нашими ветеранами за безприкладну мужність і героїзм, за щасливе життя і майбутнє наших дітей.

У цей урочистий і світлий день адміністрація ТОВ Краматорськтеплоенерго від душі бажає всім краматорчанам успіхів у всіх справах і починаннях, здоров'я, щастя і мирного неба над головою!

 

 Постачання Ел. енергії

Отримайте детальну інформацію про постачання ел. енергії.

ДіючиТарифи

Отримайте детальну інформацію про діючи тарифи.

НормативніДокументи

Отримайте список нормативних документів

ПостачанняГазу

Отримайте детальну інформацію про постачання газу.

Адреса:

Країна:Україна
Місто:Краматорськ
Адреса:вул. Олекси Тихого, 8-Д

Графік роботи:

Пон-Чет:8.00 - 17.00
П'ятниця:8.00 - 15.15
Перерва:11:45 - 12:30
Сб-Нд:Вихідні
З травня по вересень -
понеділок - четвер, вихідні: п'ятниця, субота, неділя.