More Website Templates at TemplateMonster.com!

Повідомлення ТОВ «Краматорськтеплоенерго» про намір здійснити встановлення тарифів

Повідомлення ТОВ «Краматорськтеплоенерго» про намір здійснити встановлення тарифів

Повідомлення ТОВ «Краматорськтеплоенерго» про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії         на планований період (з 01 жовтня 2022 року до 30 вересня 2023 року).

До уваги споживачів ТОВ «Краматорськтеплоенерго» та представників органів місцевого самоврядування!

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, ТОВ «Краматорськтеплоенерго» пропонує на розгляд наступну інформацію щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на планований період з 01 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року.

Формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води (далі – тарифи на теплову енергію) здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 (далі – Порядок 869). Відповідно до вимог діючого Порядку 869, суб’єкти господарювання зобов’язанні щорічно (до 1 липня) подавати уповноваженому органові заяву і розрахунки тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води на планований період з метою їх встановлення на рівні економічно обґрунтованих витрат.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб та приймаються до 03 жовтня 2022р. в електронному вигляді на e-mail: kramtec@krm.dn.ua

Обґрунтування розташовані в розділі «Оголошення» на сайті ТОВ «Краматорськтеплоенерго» http://kramtec.com.ua.

Дата розміщення повідомлення 26.09.2022 р.Постачання Ел. енергії

Отримайте детальну інформацію про постачання ел. енергії.

ДіючиТарифи

Отримайте детальну інформацію про діючи тарифи.

НормативніДокументи

Отримайте список нормативних документів

ПостачанняГазу

Отримайте детальну інформацію про постачання газу.

Адреса:

Країна:Україна
Місто:Краматорськ
Адреса:вул. Олекси Тихого, 8-Д

Графік роботи:

Пон-Чет:8.00 - 17.00
П'ятниця:8.00 - 15.15
Перерва:11:45 - 12:30
Сб-Нд:Вихідні
З травня по вересень -
понеділок - четвер, вихідні: п'ятниця, субота, неділя.